Nordlux Christina

výrobca Nordlux #48905014
97
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Betón a sklo

Betónový prvok a sklenené tienidlo sú hlavnými atribútmi lampičky Christina od Nordluxu. Svetelná guľa rozptýli svetlo rovnomerne po miestnosti a vy budete mať dostatok svetla na čítanie alebo iný druh relaxácie. Robustná základňa zároveň vytvára kontrast s mäkkým sklom, ktoré dobre zapadá do minimalistického dekoru.

Christina od Nordluxu je svetelná guľa s mramorovou základňou, ktorá rozptýli svetlo rovnomerne po miestnosti. (drevo, číre sklo)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
betón, sklo
Maximálny príkon
25W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.