Nordlux Leonis 4000K 3-kit

Energetická trieda F výrobca Nordlux #49200101
27
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové svetlo z opálu

Set 3 svietidiel Leonis má nízku montážnu výšku. Svietidlá majú integrovanú LED diódu a plastový rám v 3 farbách, ktorý prispieva k dlhej životnosti a nízkej spotrebe energie. Oceníte aj teplé biele difúzne sklo, ktoré dovoľuje svetlu krásne sa šíriť po celej miestnosti. Vďaka vysokému krytiu je svetlo ideálne do kúpeľne. 

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Set 3 svietidiel Nordlux Leonis má integrovanú LED diódu a plastový rám, ktorý prispieva k dlhej životnosti a nízkej spotrebe energie, ideálne do kúpeľne. (biela)
Príkon
4,5W
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.