Nordlux Leonis 2700K 3-kit

Energetická trieda G výrobca Nordlux #49150155
35 € 21
Cena za kusy skladem.
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové svetlo z opálu

Súprava svietidiel Leonis má nízku inštalačnú výšku. Svietidlá majú integrovanú LED a biely plastový rám, čo prispieva k dlhej životnosti a nízkej spotrebe energie. Oceníte aj opálové biele difúzorové sklo, ktoré dovoľuje svetlu šíriť sa krásne po celej miestnosti a navyše si ho môžete nastaviť, kam práve potrebujete.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Svietidlá Nordlux Leonis majú integrovanú LED a biely plastový rám, čo prispieva k dlhej životnosti a nízkej spotrebe energie. (nikel)
Prevedenie
nikel
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.