Nordlux Lismore

Energetická trieda F výrobca Nordlux #76730001
54 € 32
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodové LED svetlo

Kuchynskú pracovnú plochu výborne osvetlí set štyroch stropných bodových svetiel Lismore v chrómovom vyhotovení. S transformátorom a zabudovanými LED žiarovkami sa budete môcť tešiť z úspornej prevádzky. Pod Lismore sa vám bude skvele žiť aj pracovať.

Trafo je súčasťou balenia.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Súprava štyroch stropných bodových LED svietidiel Nordlux Lismore v chrómovom vyhotovení dodávaná vrátane transformátora (chróm)
Priemer
6cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.