Nordlux Cambio 3-kit

Energetická trieda F výrobca Nordlux #79440029
81 € 49
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stropné alebo vstavané

Set troch bodových svetiel Cambio možno použiť ako stropné alebo vstavané svetlo – stačí, keď odstránite alebo nasadíte dodanú výstuž. Možno ho inštalovať priamo do izolácie. Použite ich napríklad na chodbe alebo na osvetlenie kuchynskej linky.

Súčasťou balenia je transformátor. Možnosť inštalácie priamo do izolácie.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Set troch moderných bodových LED svietidiel Nordlux Cambio s možnosťou zabudovania priamo do izolácie (hliník)
Príkon žiarovky
3x2W
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.