Nordlux Clarkson Round 3-kit 2700K

Energetická trieda F výrobca Nordlux #47590132
59 € 35
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zemné vstavané svetlo

Clarkson Round od Nordluxu – to je set troch bodových svetiel. Okrúhle svetlo vsadené do odolného kovového rámu. Dostupné buď v bielej, alebo vo farbe brúsenej ocele.

Montážne rozmery: výška min. 6,8 cm.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Trojdielna súprava zemných svietidiel Clarkson od Nordluxu. Okrúhly kovový rám s úsporným LED svetlom uprostred (kartáčovaná oceľ)
Farebná teplota
2700K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP65
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.