Nordlux Ellen Mini

výrobca Nordlux kolekce Ellen #2213745001
43 € 35
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenutý kontrast

Podstata škandinávskeho dizajnu sa odráža v nadčasovej sérii Ellen od Nordluxu. Jednoduchý okrúhly tvar presne pasuje k vášmu modernému interiéru. Menšia verzia stolovej lampičky Ellen Mini vytvára mäkké podsvietenie a hodí sa všade, kde nie je dostatok priestoru – na parapete, na osvetlenie poličky alebo do detskej izby. Svietidlo je k dispozícii v 8 moderných farbách.

Čierny variant obsahuje čierny kábel; biely variant obsahuje biely kábel. Všetky ostatné farebné varianty obsahujú číry kábel.

Nadčasová séria Ellen Mini od Nordluxu – malé tienidlo stolovej lampičky poskytuje mäkké svetlo. K dispozícii v 8 moderných farbách. (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.