Klenutý kontrast

Podstata škandinávskeho dizajnu sa odráža v nadčasovej sérii Ellen 30 od Nordluxu. Jednoduchý okrúhly tvar skleneného tienidla sa presne hodí k vášmu modernému interiéru. Veľké klenuté tienidlo pekne kontrastuje so zúženým zavesením a vytvára naozaj široký kužeľ svetla, čo oceníte v obývacej izbe alebo oddychovej zóne.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu môžu vznikať vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Závesné svietidlo Ellen 30 má jednoduchý okrúhly tvar a zapadne do moderného interiéru. Sklenené tienidlo zaručuje vyžarovanie príjemného svetla do miestnosti. (biela)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.