Nordlux Ellen 40

výrobca Nordlux kolekce Ellen #48573001
76
skladom 9 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenutý kontrast

Podstata škandinávskeho dizajnu sa odráža v nadčasovej sérii Ellen od Nordluxu. Jednoduchý okrúhly tvar sa presne hodí do vášho moderného interiéru. Veľké klenuté tienidlo pekne kontrastuje s úzkym závesom a vytvára naozaj široký kužeľ svetla, ktorý oceníte v obývacej izbe alebo oddychovej zóne.


Kábel vo farbe svietidla.

 

Info o kryte

Nadčasová séria Ellen od Nordluxu – veľké klenuté tienidlo pekne kontrastuje s úzkym závesom a vytvára naozaj široký kužeľ svetla. (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.