Nordlux Ellen

výrobca Nordlux kolekce Ellen #2112305032
65 € 52
dostupnosť: na požiadanie

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenutý kontrast

Podstata škandinávskeho dizajnu sa odráža v nadčasovej sérii Ellen od Nordluxu. Jednoduchý okrúhly tvar presne zapadne do moderných interiérov. Veľké klenuté tienidlo z opálového skla kontrastuje s ľahkou konštrukciou a vytvára naozaj široký kužeľ svetla, ktorý oceníte v obývačke alebo v čitateľskom kútiku.

Mosadzný variant – kábel v bielej farbe

Variant čierna a brúsená oceľ – kábel v čiernej farbe

Ellen od Nordluxu – veľké klenuté tienidlo z opálového skla skvele kontrastuje s ľahkou konštrukciou a vytvára naozaj široký kužeľ svetla. (brúsená oceľ)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
40W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.