Nordlux Cuba Energy Round

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2019161001
25
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Spoľahlivo posvietiť, prosím!

Jednoduché a funkčné, to je svetlo Nordlux Cuba Energy Round. Môžete ho použiť na stenu a strop, v interiéri a vďaka vysokému krytiu aj vonku. Dá sa vyberať z dvoch farebných variantov –⁠ bieleho a čierneho.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Jednoduché a funkčné LED svetlo Nordlux Cuba Energy použiteľné v exteriéri aj interiéri, možnosť zakúpenia v bielej alebo čiernej farbe. (biela)
Farebná teplota
3000K
Energetická trieda
Hĺbka
4,3cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.