Nordlux Fold 15

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2019051035
238 € 143
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetelné efekty vo dvoch smeroch

Originálne jednoduché nástenné svietidlo Fold značky Nordlux. S mnohými rôznymi možnosťami nastavenia svetelného efektu, v úspornom LED vyhotovení. Ideálne ako osvetlenie chodby alebo prístupu k domu. Dostupné v šiestich farebných vyhotoveniach.

Balenie obsahuje 3 šablóny, ktoré menia tvar a uhol svetelného lúča.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Na medený, oceľový a mosadzný variant záruka 15 rokov proti korózii.

Originálne jednoduché nástenné LED svietidlo so šablónami meniacimi tvar svetelného lúča v šiestich farebných vyhotoveniach (mosadz)
Prevedenie
oranžová
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.