Nordlux Rica Round

výrobca Nordlux #2118141003
54 € 46
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bezdrôtové a funkčné

Séria Rica je rad bezdrôtových solárnych svetiel, ktoré sa budú hodiť do exteriéru. Rica Round je nástenné svietidlo v modernom dizajne, ktoré sa počas dňa nabíja slnečným svetlom a automaticky sa rozsvieti pri detekcii pohybu. Svetlo smerujúce nadol je ideálne na osvetlenie hlavného vchodu alebo altánku.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Nástenné bezdrôtové solárne svetlo Rica Round v modernom dizajne. Počas dňa sa nabíja slnečným svetlom a automaticky sa rozsvieti pri detekcii pohybu. Ideálne na osvetlenie hlavného vchodu. (čierna)
Farebná teplota
3000K
Hĺbka
18,2cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP44

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.