Nordlux Fold 10

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2019041031
173 € 86
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetelné efekty vo dvoch smeroch

Originálne jednoduché nástenné svietidlo Fold značky Nordlux. S mnohými rôznymi možnosťami nastavenia svetelného efektu, v úspornom LED vyhotovení. Ideálne ako osvetlenie chodby alebo prístupu k domu. Dostupné v šiestich farebných vyhotoveniach. Nový model je o 1 cm menším variantom predchádzajúceho modelu Fold.

Balenie obsahuje 3 šablóny, ktoré menia tvar a uhol svetelného lúča.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov. Na medené, oceľové a mosadzné varianty záruka 15 rokov proti korózii.

Originálne jednoduché nástenné LED svietidlo so šablónami meniacimi tvar svetelného lúča v šiestich farebných vyhotoveniach (galvanizovaná oceľ)
Prevedenie
oranžová
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.