Nordlux Alya

výrobca Nordlux #2118231003
54 € 43
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Na solárny pohon

Nástenné svietidlo Alya od Nordluxu v modernom minimalistickom dizajne bude ozdobou vášho exteriéru. Bezdrôtové svetlo sa počas dňa nabíja slnečným svetlom a zapína sa automaticky pri detekcii pohybu. Vďaka tienidlu smerujúcemu nadol bude ideálne na osvetlenie príjazdovej cesty alebo vchodu do domu.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Nástenné solárne bezdrôtové vonkajšie svetlo Alya od Nordluxu so snímačom pohybu, vďaka tienidlu smerujúcemu nadol je ideálne na osvetlenie príjazdovej cesty či vchodu do domu. (čierna)
Farebná teplota
3000K
Hĺbka
20,5cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP44

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.