Nordlux Artego Square

Energetická trieda F výrobca Nordlux #46951003
76
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zatmenie

Jednoduché a decentné vonkajšie nástenné svietidlo štvorcového tvaru Artego Square od Nordluxu cez deň vizuálne neruší a po zotmení pôsobivo osvetlí vašu terasu alebo prístup k domu. Vďaka kovovému krytu je odolné a ľahko sa udržiava. Úsporné LED vyhotovenie s možnosťou paralelného zapojenia je ideálnym riešením vonkajšieho osvetlenia.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Štvorcové vonkajšie nástenné svietidlo Artego Square od Nordluxu. Kovový kryt a úsporné LED vyhotovenie. Možnosť paralelného zapojenia ( čierna, opálové sklo)
Príkon
8W
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.