Nordlux Artego Round

Energetická trieda F výrobca Nordlux #46941003
76
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zatmenie mesiaca

Jednoduché a decentné vonkajšie nástenné svietidlo okrúhleho tvaru Artego Round od Nordluxu cez deň vizuálne neruší a po zotmení pôsobivo osvetlí vašu terasu alebo prístup k domu. Vďaka kovovému krytiu je odolné a ľahko sa udržiava. Úsporné LED vyhotovenie s možnosťou paralelného zapojenia je ideálnym riešením na vonkajšie osvetlenie.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Okrúhle vonkajšie nástenné svietidlo Artego od Nordluxu. Kovový kryt a úsporné LED vyhotovenie. Možnosť paralelného zapojenia ( čierna, opálové sklo)
Prevedenie
čierna, opálové sklo
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.