Nordlux Asbol Kubi

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2019071010
82 € 49
Cena za kusy skladem.
skladom 8 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Rôzne tvary svetelných lúčov

S nápaditým vonkajším svietidlom Asbol Kubi od Nordluxu môžete mať každý večer iný štýl osvetlenia. Pri svetle ukrytom v elegantnom kovovom plášti v tvare kvádra sa totiž dá voliť na oboch koncoch z troch rôznych šablón. Vďaka nim budú prúdiť lúče do priestoru zakaždým v inom zoskupení.

Súčasťou balenia sú tri rôzne krúžky, ktoré menia svetelný efekt.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Vonkajšie nástenné svietidlo Asbol od Nordluxu. Kombinácia skla a kovového valcového plášťa. Vymeniteľná šablóna na rôzne podoby lúčov (šedá)
Prevedenie
šedá
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.