Nordlux Front 36

Energetická trieda E výrobca Nordlux #84091003
151
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistické a decentné

Vonkajšie nástenné svietidlo Front značky Nordlux v minimalistickom dizajne. Vhodné na osvetlenie chodby alebo prístupu k domu. Dostupné vo dvoch farebných variantoch.

reddot design award winner 2017 

https://www.nordlux.com/press

 

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Vonkajšie nástenné LED svietidlo v minimalistickom dizajne vo dvoch farebných variantoch, vhodné na osvetlenie chodby alebo vchodu (čierna)
Prevedenie
čierna
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Sebastian Holmbäck
Sebastian Holmbäck
Spoznajte návrhárov svetla

Sebastian Holmbäck

Estetika, jako pojetí krásy a to jak jí vnímáme, je jeho hlavním tématem už od začátku Sebastianovy kariéry. Kromě lásky k technické stránce materiálů a výroby, je také fascinován tím, jak lidi subjektivně vnímají formu, barvy a funkčnost objektu. Jako designer se kromě návrhů produktů pro dánské a mezinárodní firmy věnuje i konzultační činnosti.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.