Nordlux Circus 21

výrobca Nordlux #46403001
47 € 28
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nekonečná ľahkosť

Či už vám názov lampy pripomína návštevu cirkusového predstavenia a ohromujúcu ľahkosť akrobatov na hrazde alebo len kruh, dokonalý, a zároveň výrazný tvar, Circus 21 od Nordluxu dodá vášmu domovu punc jedinečnosti. Jednoduchosť svietidla ponecháva dostatok priestoru fantázii a dovoľuje naplniť všetky možnosti. K dispozícii je v čiernej farbe – bude sa skvele hodiť rovnako do elegantnej obývačky i do detskej izbičky. 

Cirkus – kruh. Dokonalý tvar, ktorý vás neprestane fascinovať (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.