Nordlux Cardine 35

výrobca Nordlux #2312403001
59
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V japonskom štýle

Séria Cardine 30 od Nordluxu je inšpirovaná japonskou interiérovou filozofiou a severským minimalizmom, ktorých prvky kombinuje. Jemne zvlnené papierové tienidlo je zavesené na tenkých čiernych kovových drôtoch. Tienidlo poskytne príjemne rozptýlené svetlo; svietidlo tak bude skvelé do jedálne alebo nad konferenčný stolík.

Závesné svietidlo Cardine 30 inšpirované japonskou filozofiou a severským minimalizmom. Biele zvlnené tienidlo zavesené na čiernych kovových drôtoch poskytuje rozptýlené svetlo ideálne nad jedálenský stôl. (biela)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
tyvek, kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.