Horizontála

Netradičné závesné svetlo Beau 100 v tenkom dizajne je esenciou škandinávskeho minimalizmu. Podnetom na vznik svietidla bolo vytlačenie siluety klasického lustra, namiesto nej prichádza inovatívny vzhľad. Svetlo má nastaviteľnú výšku, pristane mu to nad jedálenským stolom alebo kuchynským ostrovčekom.

Spolu so svetlom sa dodáva aj zodpovedajúca žiarovka, ktorá nie je stmievateľná. Svetlo je stmievateľné len v prípade zakúpenia stmievateľnej žiarovky.

Horizontálne závesné svietidlo Beau 100 v tenkom dizajne sa hodí nad jedálenský stôl alebo kuchynský ostrovček. Súčasťou balenia je nestmievateľná žiarovka. (čierna)
Prevedenie
čierna
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
áno
Závit
S14S
Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre
Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre
Spoznajte návrhárov svetla

Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre

Cesta stát se designérkou nebyla pro Sofie Lefèvre přímočará. Začala studovat medicínu, po roce ale změnila kurz a začala se věnovat designu. Přirozená je pro ni práce s designem osvětlení, zdůrazňuje dopad světla na naše životy a fascinuje ji, jak světlo může změnit interiér. Podle Sofie, aby byl design relevantní, musí se něčeho ve vás dotknout, ať už prakticky nebo emocionálně, aby byl ospravedlněn jeho smysl.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.