Nordlux Contina

výrobca Nordlux #2113153035
65
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nordický opál

Svetlá Contina v sebe spájajú atraktívny detail a funkčnosť, pričom starostlivo vybrané detaily robia tieto svetlá výnimočnými a unikátnymi. Okrúhle tienidlo z opálového skla sa postará o to, aby bola vaša miestnosť zaliata príjemným mäkkým svetlom. Rúca predstavy o klasickom lustri a ponúka organickejší spôsob poňatia. Je už len na vás, či si zvolíte výraznú mosadz alebo elegantný čierny variant. 

Contina – atraktívne, a zároveň funkčné svetlo – okrúhle tienidlo z opálového skla v novom poňatí. K dispozícii v mosadznej alebo čiernej farbe. (opálové sklo, mosadz)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
5W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.