Nordlux Clyde

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Clyde #2010813003
194
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sila minimalizmu

Útly severský dizajn sa v sérii Clyde spája s inovatívnou technológiou a výsledkom je priestorovo úsporné stropné svietidlo, ktoré dokáže dodať dostatok svetla do širokého priestoru. Intenzitu svetla možno prispôsobiť vďaka trojstupňovému "moodmakeru", kde si stlačením spínača zvolíte, či bude svietiť celé tienidlo alebo len jeho časti.

 


Info o kryte

Záruka na LED zdroj 5 rokov.
3-STEP moodmaker (png)

Útly minimalistický dizajn s veľkým svetelným výkonom – Nordlux Clyde (čierna)
Stmievač
áno
Materiál základne
kov
Farba základne
čierná
Životnost žárovky
25000 hodin

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.