Nordlux Clyde

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Clyde #2010813003
194
skladom 7 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sila minimalizmu

Útly severský dizajn sa v sérii Clyde spája s inovatívnou technológiou a výsledkom je priestorovo úsporné stropné svietidlo, ktoré dokáže dodať dostatok svetla do širokého priestoru. Intenzitu svetla možno prispôsobiť vďaka trojstupňovému "moodmakeru", kde si stlačením spínača zvolíte, či bude svietiť celé tienidlo alebo len jeho časti.

Funkciu stmievania (3-step) nie je možné vypnúť ani zafixovať na konkrétny krok.
Preto neodporúčame používať svetlá so snímačom pohybu.

 


Info o kryte

Záruka na LED zdroj 5 rokov.
3-STEP moodmaker (png)

Útly minimalistický dizajn s veľkým svetelným výkonom – Nordlux Clyde (čierna)
Stmievač
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Materiál základne
kov
Farba základne
čierná
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.