Nordlux Balance

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Balance #2010121003
173
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoducho a jasne

Séria Balance znamená jednoduchosť, minimalizmus a funkcionalitu. Čisté línie, zaoblené tvary a matný čierny kov dodávajú eleganciu a štýlovosť, neoslňujúce svetlo vybavené funkciou stmievania zaručuje presne také svetlo, aké potrebujete! Lampa je výškovo nastaviteľná smerom nahor aj nadol a do oboch strán.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Vďaka vypínaču na kábli si môžete vybrať z troch intenzít svetla.

obrázok (jpeg)

Minimalistické, jednoduché a funkčné nástenné svetlo Balance so zabudovaným stmievačom. (čierna)
Stmievač
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.