Výnimočný zážitok

Svetlo Aludra Double od Nordluxu spája sochársky dizajn a moderný minimalizmus. Všestranné nástenné svetlo vytvára príjemnú atmosféru vďaka svitu nahor i dole a tieňovému efektu, ktorý sa bude prejavovať v okolí. Svetlo je vyrobené z veľmi odolného materiálu, a tak vydrží aj nepriaznivé podmienky. Môžete si ho zakúpiť v troch farbách – čiernej, antracitovej a metalickej hnedej.

Záruka 10 rokov na poškodenie povrchu.

Vonkajšie nástenné svetlo Aludra Double od Nordluxu v modernom minimalistickom dizajne. Vďaka špecifickému tvaru vytvára v okolí hru svetla a tieňa. Vyrobené z odolného materiálu, dostupné v troch farbách. (čierna)
Hĺbka
17,4cm
Krytie
IP54
Materiál
hliník, plast
Maximálny príkon
2x15W
Jacob Jensen Design
Jacob Jensen Design
Spoznajte návrhárov svetla

Jacob Jensen Design

Pro studio Jacob Jensen Design je typický moderní nadčasový jazyk, který je vizionářským stylem inspirujícím po celém světě. Studio od svého založení v roce 1958 navrhlo více než tisíc produktů a je jednou z nejvíce oceňovaných poradenských společností ve Skandinávii. Umělecký jazyk pracuje se vzdáleností, blízkostí a dotykem. Na dálku designy upoutají, při přiblížení odhalí zajímavé detaily a s dotykem ožívají vzrušující vlastnosti.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.