Nordlux Aeron 40

výrobca Nordlux #2312153001
76
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vzdušné tienidlo

Vzdušné svietidlo Aeron 40 od Nordluxu je ideálnym doplnkom na vytvorenie útulnej a pokojnej atmosféry. Vďaka jemnej látke natiahnutej na kovovej konštrukcii vyžaruje do miestnosti tlmené svetlo. Ideálne tak osvetlí vašu spálňu alebo kútik na čítanie u vás doma. Svietidlo si navyše veľmi ľahko zostavíte sami pomocou drôtov a zabudovanej sťahovacej šnúrky.

Vzdušné závesné svietidlo Aeron 40 z jemnej látky a kovovej konštrukcie vydáva v miestnosti útulné tlmené svetlo, takže je vhodné do spálne alebo do kútika na čítanie. (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
textil, kov
Materiál kábla
plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.