Nordlux Phoenix

výrobca Nordlux #24381031
270 € 135
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasická elegancia

Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Fénix v klasickom dizajne. K dispozícii v dvoch vyhotoveniach, meď a galvanizovaná oceľ. Lampu možno zapojiť paralelne a je ideálna na osvetlenie príjazdovej cesty, vchodu do domu a terasy alebo terasy samotnej.

Záruka 15 rokov proti korózii.

Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo v klasickom dizajne vo dvoch verziách odolných voči klimatickým vplyvom (galvanizovaná oceľ)
Hĺbka
42,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.