Nordlux Tin

výrobca Nordlux #21269903
43 € 37
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický funkčný dizajn

Nástenné svietidlo Tin vo veľmi štýlovom a modernom dizajne je ideálne na osvetlenie domu a jeho okolia. Je k dispozícii vo dvoch verziách a možno ho kombinovať s ďalšími svietidlami rovnakého radu vrátane senzorových. 

Záruka 15 rokov proti korózii na medenú verziu.

Jednoduché vonkajšie nástenné svietidlo valcového tvaru v štýlovom a modernom dizajne vo dvoch farebných variantoch (čierna)
Hĺbka
11,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.