Nordlux Tin

výrobca Nordlux #21279903
43 € 35
skladom 7 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický funkčný dizajn

Nástenné dvojité svietidlo Tin  od Nordluxu vo veľmi štýlovom a modernom dizajne je ideálne na osvetlenie domu a jeho okolia. Je k dispozícii v troch farebných variantoch a možno ho kombinovať s ďalšími svietidlami rovnakého radu vrátane senzorových. 

Záruka 15 rokov proti korózii na medené vyhotovenie.

Dvojité vonkajšie nástenné svietidlo valcovitého tvaru v štýlovom a modernom dizajne v troch farebných variantoch (čierna)
Hĺbka
10,5cm
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
2x35W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.