Nordlux Nibe

výrobca Nordlux #24981030
292 € 175
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Odolnosť vo dvoch vyhotoveniach

Vonkajšie nástenné svietidlo Nibe vo dvoch farebných vyhotoveniach – galvanizovanom alebo medenom. Vhodné na osvetlenie vstupných dverí alebo terás. Vďaka veľmi kvalitnej pozinkovanej povrchovej úprave svietidlo odoláva nepriaznivému počasiu. 

Záruka 15 rokov proti korózii.

Vonkajšie nástenné svietidlo vo dvoch vyhotoveniach odolných voči poveternostným vplyvom vhodné na osvetlenie terasy alebo vchodu (meď)
Hĺbka
34cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.