Nordlux Lønstrup 32

výrobca Nordlux #71428003
130 € 104
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasické a jednoduché

Elegantná záhradná lampa Lønstrup klasického a jednoduchého dizajnu. Je ideálna na osvetlenie príjazdovej cesty, záhrady, vchodu do domu alebo poštovej schránky. Svietidlo ponúkame v čiernom a galvanizovanom vyhotovení. Vhodná kombinácia s nástennými lampamy z rovnakej série. 

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované vyhotovenie.

Klasický jednoduchý záhradný stĺpik poskytujúci krásne mäkké svetlo v troch farebných vyhotoveniach (čierna)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
60W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.