Nordlux Blokhus

výrobca Nordlux #25078031
140 € 105
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Typický dánsky dizajn

Krásna a elegantná záhradná lampa Nordlux Blokhus, ktorej jednoduchý a klasický dizajn je veľmi funkčný. Je vhodná na montáž na príjazdovú cestu, pri vchode alebo na terasu. Ideálna aj na osvetlenie chodníkov a ciest. V ponuke v troch vyhotoveniach s možnosťou doplnenia ďalšími svietidlami z tejto série. 

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované a medené vyhotovenie.

Krásna a elegantná záhradná lampa v klasickom funkčnom dizajne v troch vyhotoveniach s úpravou odolnou voči klimatickým podmienkam (galvanizovaná oceľ)
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
60W
Možnosť paralelného zapojenia
áno
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.