Nordlux Blokhus Sensor

výrobca Nordlux #25031003
97
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Typický dánsky dizajn

Nordlux Blokhus – vonkajšia nástenná lampa s typickým dánskym dizajnom. Hlava lampy smeruje nahor, vďaka čomu kvalitne osvetlí vchod do domu alebo terasu. Zabudovaný snímač zabezpečí, že sa lampa automaticky zapne, keď zaznamená pohyb. V ponuke v štyroch vyhotoveniach.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované a medené vyhotovenie.

Nastaviteľný snímač pohybu: 100 – 110°, svieti 1 min, možnosť prepnutia na trvalé svietenie – 5 hodín.

Krásne a elegantné vonkajšie nástenné svietidlo v klasickom funkčnom dizajne v štyroch vyhotoveniach so senzorom pohybu (čierna)
Hĺbka
25cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.