Nordlux Vejers

výrobca Nordlux #25118003
119 € 83
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tradičný severský dizajn

Krásna a elegantná záhradná lampa Vejers, ktorej jednoduchý a klasický dizajn je veľmi funkčný. Je ideálna na osvetlenie príjazdovej cesty, záhrady, priestoru pri poštovej schránke alebo na osvetlenie ciest a chodníkov. V ponuke čierna, z galvanizovanej alebo z nehrdzavejúcej ocele.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované vyhotovenie.

Krásna záhradná lampa vo funkčnom klasickom dizajne v troch farebných variantoch a vo vyhotovení odolnom voči klimatickým vplyvom (čierna)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
60W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.