Nordlux Pontio

výrobca Nordlux #2218208001
108
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V geometrii je sila

Séria Pontio od Norluxu prichádza s architektonickým riešením svetla. Elegantný záhradný stĺpik Pontio sa definuje geometrickým tvarom, ktorý dodá vašej záhrade moderný výraz. Skosené tienidlo dodáva svetlu zaujímavosť a je stále plne funkčné. Matný, jemne štruktúrovaný povrch z lakovaného hliníka môžete mať v 3 farebných variantoch. Štvrté prevedenie z galvanizovanej ocele je veľmi odolné a zvládne aj drsnú prímorskú klímu. Určite využijete aj možnosť paralelného zapojenia.

Kombinujte s Nordlux Base upevnením na inštaláciu do zeme – pozri súvisiace produkty.

Záruka 15 rokov proti korózii na variant z galvanizovanej ocele.

Vonkajší záhradný stĺpik Pontio 15 od Nordluxu v geometrickom vyhotovení v 4 farebných variantoch s možnosťou paralelného zapojenia. (biela)
Krytie
IP54
Materiál
hliník
Maximálny príkon
25W
Možnosť paralelného zapojenia
áno
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.