Nordlux Lønstrup 22 Sensor

výrobca Nordlux #71432031
103
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasické a jednoduché

Nástenné svietidlo Nordlux Lønstrup so senzorom pohybu je lampou klasického, jednoduchého dizajnu, preto je vhodné do každého vonkajšieho prostredia. Lampa poskytuje mäkké svetlo, ktoré je ideálne pre predné vstupné dvere. V galvanizovanom vyhotovení, možno ho doplniť záhradnými stĺpikmi z rovnakej série. 

Snímač pohybu: 100 – 110°, svieti 1 min, možno prepnutia na trvalé svietenie – 5 hodín

Záruka 15 rokov proti korózii.

 

Klasické jednoduché vonkajšie nástenné svietidlo poskytujúce krásne mäkké svetlo v galvanizovanom vyhotovení so senzorom pohybu (galvanizovaná oceľ)
Prevedenie
galvanizovaná oceľ
Žiarovka
nie
Závit
E27
Výška
26,5cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.