Nordlux Carmen

výrobca Nordlux #2213615003
151
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Živelná a rozviata

Carmen od Nordluxu je viacvrstvové stolové svietidlo vytvorené podľa opernej predlohy v minimalistickom dizajne. Škandinávsky čisté línie a vrstvené tienidlo svietidla vytvára mäkké a rozptýlené svetlo. Čierne vyhotovenie lampičky dodáva luxus, takže sa bude perfektne hodiť napríklad do vášho čitateľského kútika alebo na nočný stolík.

Stolové svetlo Carmen od Nordluxu v minimalistickom dizajne s vrstveným tienidlom. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.