Čierna, mosadz, sklo

Arild je rad svietidiel od Nordluxu v modernom dizajne s industriálnym nádychom. Stolové svietidlo je elegantnou kombináciou opálového skla, mosadze a matnej čiernej základne. Lampička má nastaviteľnú hlavu, a tak je ideálnym pomocníkom na čítanie alebo dodá večeru správnu atmosféru.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Stolové svietidlo Arild od Nordluxu kombinuje mosadz, opálové sklo a matnú čiernu základňu. Vďaka nastaviteľnej hlave je skvelým pomocníkom na čítanie alebo dodá správnu večernú atmosféru. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.