Nordlux Groa

výrobca Nordlux #2213155003
59 € 36
Cena za kusy skladem.
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hra svetiel a tieňov

Dávate prednosť prírodným materiálom pred chladným kovom? Potom je novinka Groa to pravé pre vás. Stolová lampa od Nordluxu bude ozdobou vášho domova vďaka dizajnovému tienidlu z drevených lamiel. Tie vykresľujú v priestore jedinečnú hru svetla a tieňov, ktorej intenzitu môžete ovplyvniť výberom žiarovky. Celkový dizajn ešte umocníte použitím jednej z našich dizajnových žiaroviek. Vyberiete si prírodný drevený variant alebo farebný čierny?

Stolová lampa Groa z drevených lamiel v prírodnom a čiernom variante prinesie do vášho domova kúsok prírody. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
drevo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.