Lucide Jany

výrobca Lucide #1785950130
55
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Retro taburet

Kompaktné stolové svietidlo Jany sa vojde proste všade. Lampička tvarom pripomína taburet a dodá útulnosť vášmu interiéru. Kombinácia dymového skla a retro vzhľadu vytvára jedinečný vzhľad svietidla. Sklenené tienidlo má rebrovaný vzhľad, ktorý navyše vytvára krásnu hru svetiel na okolitých stenách.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Stolová lampička Jany s kovovou základňou a tienidlom z dymového skla s rebrovaným vzhľadom. (čierna, dymové sklo)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.