Lucide Charlize

výrobca Lucide #1035200162
167
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mramor a sklo

Neprehliadnuteľná stolová lampička Charlize bude skvostom vášho domova. Kombinácia kvalitného mramorového podstavca v zelenom odtieni a jantárového skla pôsobí retro dojmom, a zároveň sa hodí aj do moderného interiéru. Celý dojem podčiarkuje mosadzný vypínač umiestnený priamo na mramorovej základni.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Stolová lampička Charlize kombinuje jantárové sklo a mramorovú základňu, hodí sa do moderného interiéru i retro domova. (zelená, jantárová)
Dĺžka kábla
190cm
Krytie
IP20
Materiál
mramor, sklo
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.