Lucide Farris

výrobca Lucide #1055400131
178 € 107
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Doma pri ohnisku

Pohodové chvíle začínajú so stolovým svietidlom Farris. Atmosféru letného večera a posedenie okolo ohniska prinesie lampička priamo do vášho interiéru aj počas jesenných a zimných dní. Kombinácia bieleho kovu a dymového skla vyzdvihuje retro dizajn. Svetelný zdroj je vďaka polkruhovej kupole plne viditeľný, a tak odporúčame svietidlo doplniť dizajnovou dekoratívnou žiarovkou.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Stolová lampička Farris kombinuje biely kov a dymové sklo a vnesie do interiéru nádych retro dizajnu (biela, dymové sklo)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.