Nordlux Alanis

výrobca Nordlux #2213455003
76
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stolový dekagón

Minimalistické a elegantné svetlo v tvare dekagóna, to je novinka Alanis  od Nordluxu. Stolové svetlo má aerodynamický a mäkký vzhľad, čím vytvára špecifický dizajnový výraz. Lampa bude vyzerať skvele v čitateľskom kútiku alebo v spálni vedľa postele. Môžete si ju dopriať v jednoduchej čiernej alebo výraznej mosadznej farbe.

Čierna verzia obsahuje čierny kábel, mosadzná verzia biely kábel.

Stolové svetlo Alanis v tvare dekagóna v dizajnovom vyhotovení vo dvoch farebných variantoch. (čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
plast

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.