UMAGE Eos Evia 40

výrobca Umage kolekce EOS #2349
228
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadýchaná hebkosť

Meno Eos patrilo podľa gréckej mytológie bohyni úsvitu. Jemné svetlo úsvitu môžete vniesť k sebe domov vďaka nadýchaným tienidlám UMAGE Eos Evia 40 z husieho peria. Mäkké na dotyk a neodolateľné na pohľad budú jednoznačne ozdobou obývacích izieb alebo spální. Posaďte sa pod nežné obláčiky v tvare úľa a dovoľte si chvíľu snívať. Vyberte si z piatich farebných variantov ten ideálny pre vás. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie a žiarovka nie sú súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Možnosť otočenia tienidla o 180°, môže sa použiť ako závesné aj stojacie svietidlo.

Tienidlo môžete vyčistiť (odstrániť prach) pomocou sušiča na vlasy s nastavením na najnižšiu teplotu. Ak aj tak zostane prach na tienidle, použite vlhkú handričku.

Elegantný pierkový luster UMAGE Eos – hebký dotyk dánskeho dizajnu. Ideálne do spálne, obývacej izby. Kompatibilný so stojanom a zavesením. Svetlo je k dispozícii v piatich farebných variantoch. (biela)
Materiál
husacie perie, textil & kov
Priemer
40cm
Výška
39cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.