UMAGE Rosette Mini

výrobca Umage #4002
42
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zavesenie

Štýlový záves Rosette Mini s kovovým baldachýnom v čiernej farbe. Tento dokonalý doplnok v mini verzii je kompatibilný iba s produktom FORGET ME NOT a Eos Nano (priemer 14,7 cm). Ide len o záves, žiarovky a tienidlá je potrebné zakúpiť samostatne (pozri súvisiace položky).

 Záves Rosette Mini s kovovým baldachýnom k ​​tienidlám UMAGE v čiernej farbe. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
300cm
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
3W
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.