Nordlux Triton

výrobca Nordlux #54540132
28 € 17
Cena za kusy skladem.
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Vďaka nastaviteľnému sklonu bodových stropných svietidiel Triton si posvietite presne tam, kam potrebujete. Nie sú vhodné na vonkajšie použitie, zato balenie obsahuje rovno celý set troch bodových svetiel a ešte si môžete vybrať z dvoch farebných variantov.

Nastaviteľné max. 25°.

Montážne rozmery: výška min. 15 cm.

Set troch vstavaných bodových svetiel Nordlux Triton s nastaviteľným sklonom o 25° vo dvoch farebných variantoch (brúsená oceľ)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP23
Materiál
kov
Maximálny príkon
3x35W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.