Nordlux Tip

výrobca Nordlux #20299931
32 € 19
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Inteligentne vymyslená funkcia vstavaného bodového svetla Tip značky Nordlux vás usadí. Má nastaviteľný sklon 35° a môžete sa tešiť aj z galvanizovaného vyhotovenia a pätnásťročnej záruky. Môžete ho použiť aj vonku, takže je ideálnou voľbou na osvetlenie terás a vstupných priestorov.

Nastaviteľné max. 35°. Vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Montážne rozmery: výška 15 cm, priemer 7,2 cm.

Záruka 15 rokov proti korózii.

Vstavané bodové svietidlo Nordlux Tip v kvalitnom galvanizovanom vyhotovení s pätnásťročnou zárukou s nastaviteľným sklonom 35° (galvanizovaná oceľ)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP23
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
35W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.