Nordlux Mixit Pro

výrobca Nordlux #71810132
38 € 28
Cena za kusy skladem.
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané bodové svetlo

Vstavané svietidlo Mixit Pro značky Nordlux vás bude baviť. Svietidlo je dostupné vo dvoch farebných vyhotoveniach. Možno ho použiť aj vonku, dobre kombinovateľné s Nordlux Smart. V porovnaní s Mixit original má nižšiu montážnu výšku.

Nastaviteľné max. 30°.

Montážne rozmery: výška min. 6,5 cm. Inštalačný box obsahuje rýchloinštalačnú káblovú spojku. Dá sa namontovať priamo do izolačného materiálu.

Vstavané bodové svietidlo Nordlux Mixit Pro s nastaviteľným sklonom 30° a možnosťou vonkajšieho použitia vo dvoch farebných verziách (brúsená oceľ)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP23
Materiál
plast, kov
Maximálny príkon
8W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.