Nordlux Takai

výrobca Nordlux #2320403018
270
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ako v hoteli

Závesné svietidlo Takai zo štúdia Mavro//Lefèvre od Sofie Lefèvre sa pýši veľkým látkovým tienidlom, ktoré vás láka na bližšie preskúmanie. Kombinácia tienidla z ľanového plátna a detailu z leštenej mosadze vytvára veľmi jemný celkový dojem. Závesné svietidlo sa bude hodiť do obývacej izby rovnako ako do spálne alebo relaxačnej zóny.

Závesné svietidlo Takai od Nordluxu sa môže pochváliť veľkým tienidlom z ľanového plátna v kombinácii s mosadzným detailom; hodí sa tak do spálne alebo obývačky. (béžová)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
textil, kov

Súvisiaci tovar

Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre
Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre
Spoznajte návrhárov svetla

Studio Mavro//Lefevre by Sofie Lefevre

Cesta stát se designérkou nebyla pro Sofie Lefèvre přímočará. Začala studovat medicínu, po roce ale změnila kurz a začala se věnovat designu. Přirozená je pro ni práce s designem osvětlení, zdůrazňuje dopad světla na naše životy a fascinuje ji, jak světlo může změnit interiér. Podle Sofie, aby byl design relevantní, musí se něčeho ve vás dotknout, ať už prakticky nebo emocionálně, aby byl ospravedlněn jeho smysl.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.